Plugin Úřední deska pro WordPress

Pro město Cerhenice jsem vytvořil plugin Úřední deska pro WordPress.

Po aktivaci pluginu stačí vytvořit stránku pro úřední desku a vložit na ni shortcode [wpnb], na t0to stránce se pak bude zobrazovat výpis položek na úřední desce.

V administraci je možné na úřední desku přidávat jednotlivé položky, vybrat datum od a do kdy se mají zobrazovat, přidávat soubory a kategorie, podle kterých pak je možné na stránce filtrovat. Každou položku je samozřejmě na webu možné rozkliknout a zobrazit její detaily.

Stylování je záměrně minimální, aby tabulka a formulář pokud možno zapadl do stylu webu, na kterém bude plugin nainstalovaný.

Pokud by se vám takový plugin hodil nebo potřebujete vytvořit jinou funkcionalitu pro WordPress, neváhejte mě kontaktovat

6 Comments

 1. Jakub Šafránek on 10.7.2018 at 13:43

  Dobrý den, o tento plugin bych měl zájem. Za jakých podmínek byste ho byl ochoten poskytnout? Děkuji

 2. Malak on 13.1.2019 at 22:41

  Trochu přehnaná cena … za to se nechá pořídit celá šablona

  • Václav Greif on 14.1.2019 at 21:18

   Dobrý den,
   plugin řeší konkrétní problém – Úřední desku na WP – a pokud vím, žádný jiný plugin určený přímo k tomu není. Samozřejmě si můžete koupit celou šablonu, ta Vám ale s úřední deskou moc nepomůže. Můžete si také plugin napsat sám, pokud to dokážete a dokážete to levněji..:-)

 3. Malak on 20.1.2019 at 23:56

  Plugin vypadá pěkně, ale zdá se mi poněkud nedotažený … trochu nechápu duplicitu informací v daném příspěvku – jednou na začátku, podruhé na konci (to mi přijde hodně zmatečné).

  • Václav Greif on 21.1.2019 at 0:02

   Dobrý den,
   plugin původně vznikl na zakázku pro město Cerhenice, ti si to tak přáli. Pokud se Vám toto zobrazení nehodí, není problém “duplicitu” na začátku nebo na konci schovat pomocí CSS, rád Vám s tím případně pomohu..:-)

Přidat komentář